Založ si blog

Tódovej mladík sa prekecol

O opozičných, teda prepáčte, o študentských protestoch proti korupcii sa v článkoch a v blogoch hovorilo už veľa. Naposledy však nastala veľmi zaujímavá situácia, ktorú si všimlo len minimum médií a preto som sa rozhodol priblížiť vám ju bližšie.

Už dlhšie existuje v tej inteligentnejšej časti spoločnosti podozrenie, že sa v prípade protikorupčného pochodu v žiadnom prípade nejedná o čistú snahu pár študentov z Gymnázia Jura Hronca. V prvom rade je zjavné prepojenie na Igora Matoviča a jeho hnutie OĽANO, v druhom rade je neprehliadnuteľné napojenie na prezidenta Kisku, no a v treťom rade je zjavné napojenie aj na mediálnu časť opozície – teda na novinárske prostitútky platené od Kisku, Matoviča a ostatnej opozície.

V poslednej dobe sa však deje viacero divných vecí. Najprv pozvanie prezidenta PZ Gašpara na GJH, kde mal diskusiu „prekvapivo“ moderovať redaktor Denníka N – teda človek opozície. Ďalšou záhadou je fakt, že organizátor pochodu proti korupcii „náhodou“ pôsobí na rovnakej škole ako organizátor učiteľského pseudoštrajku 1% učiteľov. Pokiaľ sa naviac pozriete na základné prieskumy, tak drvivá väčšina ľudí tvrdí, že mladí organizátori pochodov proti korupcii sú napojení na opozíciu.

Študenti sa odmietajú stretnúť prezidentom osobne, resp. odmietajú s ním hovoriť inak ako prostredníctvom novinára. To samé o sebe hovorí o ich nekompetentnosti.

A čo sa stalo naposledy. Milý pán študentík sa nám prekecol, že veci a vyjadrenia okolo diskusie s Gašparom vlastne neboli z jeho hlavy. Nuž, my vieme, že dostávaš pokyny od tých, čo ťa platia.

Zinscenovaný pochod v 3 slovenských mestách

06.06.2017

Je neuveriteľné, kam až Andrej Kiska a Igor Matovič vedia zájsť v rámci svojej politiky. Cez psychické vydieranie sa kontinuálne dostávajú až k plateniu stredoškolákov za to, že protestujú viac »

Zrušenie nezrušiteľných Mečiarových amnestií ako spoločenská objednávka

01.06.2017

Jednoducho povedané, prispôsobili sme si Ústavu, aby to šlo. Lebo spoločnosť chcela, lebo opozícia chcela, lebo prezident Kováč zomrel, lebo prezident Kiska to uviedol ako svoju politickú požiadavku viac »

Boj proti fašizmu myslí vážne len minimum politikov

19.05.2017

Boj proti fašizmu sa nám v politike ako programový bod rozmnožil natoľko, že bez neho takmer žiadna strana a žiadny politik nevstupujú do predvolebných bojov. Je jasné, že je tento programový viac »

Marian Kotleba, Kotleba, ľsns,

Za zákaz Kotlebovej strany ĽSNS je 68,5 percenta Slovákov, ukázal prieskum

27.06.2017 10:10

Strana ĽSNS Mariana Kotlebu by mala byť podľa 68,5 percenta Slovákov zakázaná.

Vladimír Mečiar

Prieskum: Ľudia vnímajú zrušenie Mečiarových amnestií pozitívne

27.06.2017 09:46

Takmer tri štvrtiny ľudí vnímajú pozitívne fakt, že Mečiarove amnestie zrušili.

volkswagen,  protest, štrajk,

OZ KOVO nepovažuje kolektívnu zmluvu vo Volkswagene za úspech

27.06.2017 09:30

Predseda OZ KOVO Emil Machyna síce podporil štrajkujúcich, ktorí požadovali vyššie mzdy, no výsledok vníma skepticky.

trump

Katar: Trump založil požiar, Tillerson ho hasí

27.06.2017 08:16

Škandál v malom Katare odhalil veľké problémy. Politický požiar založený v máji v Rijáde prezidentom Trumpom teraz musí hasiť šéf diplomacie Rex Tillerson.

matuskonecny

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 40542x
Priemerná čítanosť článkov: 2027x

Autor blogu

Kategórie