Založ si blog

Zinscenovaný pochod v 3 slovenských mestách

Je neuveriteľné, kam až Andrej Kiska a Igor Matovič vedia zájsť v rámci svojej politiky. Cez psychické vydieranie sa kontinuálne dostávajú až k plateniu stredoškolákov za to, že protestujú v ich prospech. V tomto momente som len zvedavý, že dokedy hry týchto študentíkov ešte potrvajú. V tomto momente sú totižto tie protesty už veľmi trápne a nápadné.

Prečo mám podozrenie, že celú vec financujú Kiska s Matovičom, poprípade ich sponzori z USA? Protesty sa nesú presne v tej atmosfére, ktorú v spoločnosti títo ľudia šíria. Každodenný negativizmus, plač pred kamerami, prejavy nešťastia v každom jednom momente. Presne to majú spoločné Andrej Kiska s Igorom Matovičom a zároveň sa v rovnakom duchu nesie aj každý jeden pochod týchto klamárov. Išlo to už od protestov pred Bonaparte a je to tak aj teraz.

Spoločnosť je aj vďaka týmto ľuďom veľmi negativistická a pri tom ani nemá byť prečo. Presne tí študenti, ktorých vidím pred kamerami, sú tým typom ľudí, ktorí dokončia strednú, odpracú sa do zahraničia a budú tam šíriť, že aká je ich vlasť zlá. Pri tom to absolútne nie je pravda… ! My sme národ schopný kritizovať naozaj všetko a keď nemáme čo kritizovať, tak si proste niečo vymyslíme len preto, aby sme si do toho Slovenska kopli. V zahraničí pri tom o nás 80 % ľudí čo som stretol a poznajú Slovensko hovorí veľmi pekne.

Poviem vám veľmi jasnú pravdu. Žiaci z Gymnázia Jura Hronca nechcú tráviť zbytok života na Slovensku. Chcú odísť, lebo ich učitelia na škole učia, že Slovensko je zlé a západ je super. Presne tí istí učitelia potom protestujú v nezmyselných protestoch a presne študenti týchto učiteľov vymýšľajú protesty hneď po tom, čo ich učitelia neboli schopní zaujať spoločnosť.

Na Slovensku je xy škôl a je veľmi nepravdepodobné, aby sa úplnou náhodou len na jednej z nich nachádzali učitelia aj žiaci ochotní organizovať protest. Odpoveďou na túto záhadu je vedenie školy a učiteľský zbor napojený na prezidentskú kanceláriu a Igora Matoviča. Dobre si zarobia aj protestujúci žiaci a aj učitelia, ktorí tento kšeft sprostredkovali.

Tódovej mladík sa prekecol

19.06.2017

O opozičných, teda prepáčte, o študentských protestoch proti korupcii sa v článkoch a v blogoch hovorilo už veľa. Naposledy však nastala veľmi zaujímavá situácia, ktorú si všimlo len minimum viac »

Zrušenie nezrušiteľných Mečiarových amnestií ako spoločenská objednávka

01.06.2017

Jednoducho povedané, prispôsobili sme si Ústavu, aby to šlo. Lebo spoločnosť chcela, lebo opozícia chcela, lebo prezident Kováč zomrel, lebo prezident Kiska to uviedol ako svoju politickú požiadavku viac »

Boj proti fašizmu myslí vážne len minimum politikov

19.05.2017

Boj proti fašizmu sa nám v politike ako programový bod rozmnožil natoľko, že bez neho takmer žiadna strana a žiadny politik nevstupujú do predvolebných bojov. Je jasné, že je tento programový viac »

francúzsky premiér, Manuel Valls

Francúzsky expremiér Valls opúšťa Socialistickú stranu

27.06.2017 10:35

Bývalý francúzsky premiér Manuel Valls opúšťa Socialistickú stranu. Oznámil to v rozhovore s rozhlasovou stanicou RTL.

Marian Kotleba, Kotleba, ľsns,

Za zákaz Kotlebovej strany ĽSNS je 68,5 percenta Slovákov, ukázal prieskum

27.06.2017 10:10

Strana ĽSNS Mariana Kotlebu by mala byť podľa 68,5 percenta Slovákov zakázaná.

Vladimír Mečiar

Prieskum: Ľudia vnímajú zrušenie Mečiarových amnestií pozitívne

27.06.2017 09:46

Takmer tri štvrtiny ľudí vnímajú pozitívne fakt, že Mečiarove amnestie zrušili.

volkswagen,  protest, štrajk,

OZ KOVO nepovažuje kolektívnu zmluvu vo Volkswagene za úspech

27.06.2017 09:30

Predseda OZ KOVO Emil Machyna síce podporil štrajkujúcich, ktorí požadovali vyššie mzdy, no výsledok vníma skepticky.

matuskonecny

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 40546x
Priemerná čítanosť článkov: 2027x

Autor blogu

Kategórie