Založ si blog

Zinscenovaný pochod v 3 slovenských mestách

Je neuveriteľné, kam až Andrej Kiska a Igor Matovič vedia zájsť v rámci svojej politiky. Cez psychické vydieranie sa kontinuálne dostávajú až k plateniu stredoškolákov za to, že protestujú v ich prospech. V tomto momente som len zvedavý, že dokedy hry týchto študentíkov ešte potrvajú. V tomto momente sú totižto tie protesty už veľmi trápne a nápadné.

Prečo mám podozrenie, že celú vec financujú Kiska s Matovičom, poprípade ich sponzori z USA? Protesty sa nesú presne v tej atmosfére, ktorú v spoločnosti títo ľudia šíria. Každodenný negativizmus, plač pred kamerami, prejavy nešťastia v každom jednom momente. Presne to majú spoločné Andrej Kiska s Igorom Matovičom a zároveň sa v rovnakom duchu nesie aj každý jeden pochod týchto klamárov. Išlo to už od protestov pred Bonaparte a je to tak aj teraz.

Spoločnosť je aj vďaka týmto ľuďom veľmi negativistická a pri tom ani nemá byť prečo. Presne tí študenti, ktorých vidím pred kamerami, sú tým typom ľudí, ktorí dokončia strednú, odpracú sa do zahraničia a budú tam šíriť, že aká je ich vlasť zlá. Pri tom to absolútne nie je pravda… ! My sme národ schopný kritizovať naozaj všetko a keď nemáme čo kritizovať, tak si proste niečo vymyslíme len preto, aby sme si do toho Slovenska kopli. V zahraničí pri tom o nás 80 % ľudí čo som stretol a poznajú Slovensko hovorí veľmi pekne.

Poviem vám veľmi jasnú pravdu. Žiaci z Gymnázia Jura Hronca nechcú tráviť zbytok života na Slovensku. Chcú odísť, lebo ich učitelia na škole učia, že Slovensko je zlé a západ je super. Presne tí istí učitelia potom protestujú v nezmyselných protestoch a presne študenti týchto učiteľov vymýšľajú protesty hneď po tom, čo ich učitelia neboli schopní zaujať spoločnosť.

Na Slovensku je xy škôl a je veľmi nepravdepodobné, aby sa úplnou náhodou len na jednej z nich nachádzali učitelia aj žiaci ochotní organizovať protest. Odpoveďou na túto záhadu je vedenie školy a učiteľský zbor napojený na prezidentskú kanceláriu a Igora Matoviča. Dobre si zarobia aj protestujúci žiaci a aj učitelia, ktorí tento kšeft sprostredkovali.

Členovia SNS majú čosi vpísané v DNA

11.08.2017

Ján Slota, Andrej Danko – asi je to naozaj úplne jedno. S tým rozdielom, že za Slotu sme sa dožili aspoň kúsku srandy. SNS sa nedá uprieť snaha, ale kauzy tejto strany reálne prevyšujú hocijaké viac »

Dankove koaličné zlyhanie?

07.08.2017

Predseda NR SR a SNS Andrej Danko sa dnes rozhodol vypovedať koaličnú zmluvu. O nesprávnosti jeho rozhodnutia ho asi radšej nepresviedčali ani v samotnej SNS, keďže je možné, že si v spoločných viac »

Kto je bojovník proti korupcii?

04.08.2017

Korupcia je momentálne najhorúcejšou témou na slovenskej politickej scéne. Často sa hovorí o skorumpovanej vláde, súdoch, dokonca aj o prokuratúre. Všimnime si však, že väčšina týchto viac »

diaľnica, D3, cestár

Diaľnica D3 uviazla pri Kysuckom Novom Meste

21.08.2017 08:00

Výstavba diaľnice D3 nenapreduje podľa predstáv obyvateľov regiónu. Kritická dopravná situácia je v okolí Kysuckého Nového Mesta, kde štvorprúdovka chýba.

Barcelona, útok v barcelone,

Barcelona mala šťastie v nešťastí

21.08.2017 07:21

Keby vyšlo všetko tak, ako si teroristi naplánovali, potom nedeľná zádušná omša v barcelonskej katedrále Sagrada Familia sa nemusela konať.

Americký torpédoborec John S. McCain

Americký torpédoborec sa zrazil s tankerom, desať mužov chýba

21.08.2017 05:06, aktualizované: 06:13

Po zrážke amerického torpédoborca s ropným tankerom sa zranilo päť amerických námorníkov, desať je nezvestných.

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

matuskonecny

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 51159x
Priemerná čítanosť článkov: 1895x

Autor blogu

Kategórie