Založ si blog

Lucia Nicholsonová a jej záchvaty pred kamerou

Lucia Nicholsonová je presne taký typ političky, aký nemám rád. Na výslní je len vďaka tomu, že ako totálna ovca ide v línii všetkých Sorosových médií na Slovensku – vrátane denníkov SME a N. Ide teda v línii klamstiev, poloprávd a protislovenských nálad.

Na tom by ešte nemuselo byť nič také tragické, ak by táto osoba nebola podpredsedníčkou NR SR. Nie je to však prvá pozícia, na ktorej reálne je, no zároveň na ňu ani náhodou nemá. Nie je to ale zo strany opozície nič výnimočné. Pseudotalentovaných je tam viac: napríklad Remišová, Kollár či Matovič. A tá Šimkovičová? Kto nás trestá?

Dajme však rýchly návrat k Nicholsonovej a otvorene si povedzme o začiatku jej politickej kariéry. Jej strana SaS sa vtedy do parlamentu dostala vďaka hlasom huličov, čiže vďaka téme dekriminalizácie marihuany, no a taktiež vďaka homosexuálom. Veľkej časti mladých ľudí prišla táto strana cool, podľa niektorých sa s nimi dokonca chodil Sulík do mesta pravidelne opíjať (a bohvie čo ešte, asi ani nechcem vedieť).

Dnes je však rok 2017 a SaS nepriniesla žiadny posun v ani jednej z týchto dvoch tém a to je nutné podotknúť, že nejaký čas strávila aj vo vláde. Problémom však bolo, že tá vláda bola natoľko polepená, že dve pilierové a hlavné témy SaS sa pri príprave koaličnej zmluvy ani len nediskutovali. SaS išla do vlády totálne nepripravená a jedným z výsledkov tejto nepripravenosti bola aj nominácia Lucie Nicholsonovej na pozíciu štátnej tajomníčky ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny. Pre mňa osobne totálny škandál SaS dokazujúci absolútnu neodbornosť v oblastiach mimo financie. V debatách pred predčasnými voľbami v roku 2012 pri tom Nicholsonová pôsobila ako totálna hus, neschopná ani len minimálnej argumentácie v oblasti, v ktorej rok a pol pôsobila ako štátna tajomníčka ministerstva.

Posledné mesiace jej pôsobenia v politike sú typické veľmi výraznými, niekedy až pomaly histerickými výstupmi pred kamerou. Smiešne vyznela napríklad v momente, keď sa snažila novinárov na premiére filmu Únos presvedčiť, že ten Kramár jej vo filme tak pripomínal Fica… Takéto nasilu spájanie všetkého s Ficom proste tiež otravuje slovenskú spoločnosť. Potom to dieťa… Rodinu by si mala nechať len pre súkromie, veď Slováci majú aj iné starosti.

Tódovej mladík sa prekecol

19.06.2017

O opozičných, teda prepáčte, o študentských protestoch proti korupcii sa v článkoch a v blogoch hovorilo už veľa. Naposledy však nastala veľmi zaujímavá situácia, ktorú si všimlo len minimum viac »

Zinscenovaný pochod v 3 slovenských mestách

06.06.2017

Je neuveriteľné, kam až Andrej Kiska a Igor Matovič vedia zájsť v rámci svojej politiky. Cez psychické vydieranie sa kontinuálne dostávajú až k plateniu stredoškolákov za to, že protestujú viac »

Zrušenie nezrušiteľných Mečiarových amnestií ako spoločenská objednávka

01.06.2017

Jednoducho povedané, prispôsobili sme si Ústavu, aby to šlo. Lebo spoločnosť chcela, lebo opozícia chcela, lebo prezident Kováč zomrel, lebo prezident Kiska to uviedol ako svoju politickú požiadavku viac »

francúzsky premiér, Manuel Valls

Francúzsky expremiér Valls opúšťa Socialistickú stranu

27.06.2017 10:35

Bývalý francúzsky premiér Manuel Valls opúšťa Socialistickú stranu. Oznámil to v rozhovore s rozhlasovou stanicou RTL.

Marian Kotleba, Kotleba, ľsns,

Za zákaz Kotlebovej strany ĽSNS je 68,5 percenta Slovákov, ukázal prieskum

27.06.2017 10:10

Strana ĽSNS Mariana Kotlebu by mala byť podľa 68,5 percenta Slovákov zakázaná.

Vladimír Mečiar

Prieskum: Ľudia vnímajú zrušenie Mečiarových amnestií pozitívne

27.06.2017 09:46

Takmer tri štvrtiny ľudí vnímajú pozitívne fakt, že Mečiarove amnestie zrušili.

volkswagen,  protest, štrajk,

OZ KOVO nepovažuje kolektívnu zmluvu vo Volkswagene za úspech

27.06.2017 09:30

Predseda OZ KOVO Emil Machyna síce podporil štrajkujúcich, ktorí požadovali vyššie mzdy, no výsledok vníma skepticky.

matuskonecny

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 40545x
Priemerná čítanosť článkov: 2027x

Autor blogu

Kategórie