Založ si blog

Princezná Kiska

Dámy a páni, prichádza lady Kiska! Rozplývajte sa nad jej vznešenosťou!

Áno, aj takéto šarády, ktoré poznáme snáď už len z filmov a z Veľkej Británie, nám najmä v posledných týždňov predvádza prezident Kiska. Eduard Chmelár ho prirovnal k princeznej a ja si myslím, že je to celkom výstižné.

Titulky Denníka N a SMEčka, reportáže RTVS, Markízy a JOJky… toto všetko musí každý rozmýšľajúci človek veľmi ťažko znášať. Keď sa k tomu pridá kopa stredoškolákov na internete, ktorí tohto scientológa a slobodomurára opisujú ako najlepšieho prezidenta v histórii SR, ide mi prasknúť hlava z toľkej hlúposti a krátkozrakosti. Zobuďme sa trochu a povedzme si pravdu, Andrej Kiska nie je prezidentom všetkých občanov a je to amerikofilný manipulátor, ktorý pre nikoho nič nikdy neurobil. Práve naopak, spôsobil osobný bankrot viacerým nevinným ľuďom.  V prezidentskom úrade nie je preto, že ľudia volili Kisku, ale preto, že ľudia volili NeFica.

Jeho život v prezidentskom paláci sa dá prirovnať k životu člena kráľovskej rodiny vo Veľkej Británii. Teší sa veľkej priazni, jazdi hore dole, pári sa, usporadúva veľké hostiny, kŕmi svojich poddaných klamstvami a médiá sa v jeho prípade idú po…. aj z niečoho tak obyčajného ako je napríklad cesta vlakom z Popradu do Bratislavy.

To, že vláda každodenne rieši závažné problémy a výzvy nikoho v Sorosových médiách nezaujíma, no hlavné je, že všetci vieme, že lady Kiska mala na raňajky praženičku a že jej cesta z Popradu prebehla v poriadku. Ach! Koľká trápnosť.

Som zvedavý, že dokedy takéto divadielko ešte potrvá. Propaganda skorumpovaných médií je okatá a pre múdreho človeka ľahko odhaliteľná.

OĽaNO si uvedomuje, že musí variť z vody

26.07.2017

OĽaNO je hnutím s jedinečným postavením v rámci politického spektra. Je to snáď jediný politický subjekt bez akéhokoľvek odborného zázemia. Z tohto hľadiska im vlastne konkuruje už len viac »

Chudáci a zúfalci na sociálnych sieťach

14.07.2017

Dovolil som si požičať toto pomenovanie, ktoré zaznelo z úst premiéra v nedávno uverejnenom videu. O tom, že kto konkrétne nič neberie s nadhľadom, by sa dalo aj v tomto prípade naozaj polemizovať. viac »

Denník SME lobuje za sponzorov Globsecu

04.07.2017

Po prečítaní jedného z minulotýždňových vydaní denníka SME podľa mojej mienky existuje celkom jasné podozrenie, že tento denník nenápadne podsúva chcený výsledok obstarávaní v rezorte viac »

Theresa Mayová

Brexit a možné clá Britániu prudko spomalia

27.07.2017 16:00

Britov čakajú po brexite roky prudkého spomalenia ekonomiky. Ekonomický dosah pocítia aj Európania, najmä ak sa po brexite opätovne zavedú clá na tovary.

Samsung, Q7, QLED

Samsung vykázal rekordný zisk

27.07.2017 15:20

Samsung za apríl až jún vykázal rekordný zisk. Boom v odvetví pamäťových čipov prispel k rastu čistého zisku juhokórejskej firmy na 9,7 miliardy USD.

Milan Belica

Smer rokuje pred regionálnymi voľbami o koalícii so SNS a Mostom-Híd

27.07.2017 15:05

Strana Smer nechce, aby sa v Nitre zopakoval scenár z Banskobystrického kraja.

Ľubomír Okruhlica

Okruhlica: Až 85 percent alkoholikov trpí pred začiatkom liečby depresiou

27.07.2017 14:25

Po roku od začatia liečby klesá počet ľudí s touto duševnou chorobou na 26 percent, uviedol riaditeľ Centra pre liečbu drogových závislostí Ľubomír Okruhlica.

matuskonecny

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 47237x
Priemerná čítanosť článkov: 1968x

Autor blogu

Kategórie