Založ si blog

Vážený pán Kopcsay

Po prečítaní Vášho rozhovoru so štátnym tajomníkom Róbertom Ondrejcsákom konštatujem, že nie ste dobre zorientovaný v problematike obrany a ak Vaše interview nie je plateným PR, alebo PR z presvedčenia (aby sme tu nikoho neobviňovali), potom bez urážky, považujem rozhovor za prejav diletanstva.

Okrem všeobecných informácií, ktoré tí uvedomelejší vedia, (napríklad, že Amerika nie je ideál, ale predsa jediný garant bezpečnosti vo svete a tak spolupráca s NATO je v našom záujme) je ostatok rozhovoru kaviarenská, nekritická debata. Pán Ondrejcsák bol už predsa raz vo vedení ministerstva obrany. Ak hovorí, že nikto nič neurobil, tak je pod tým podpísaný. Upozorniť na to ste ale vy osobne nepovažovali za dôležité. Zaujímavejšie sa Vám pozdávalo konštatovanie: „Premiér Fico odmietal vyššie investície do armády a nevyjadroval sa o nej veľmi lichotivo“. Áno máte pravdu, ale nemali by ste mať klapky na očiach. Nie Onrejcsák, nie Radičová a nie Dzurinda armádu konečne začali modernizovať. Ale paradoxne Fico, ktorý v prvej vláde prispel k jej rozkladaniu. V neskoršom období sa ale zjavne celá situácia otočila z dôvodu triezveho zváženia aktuálnych bezpečnostných hrozieb. Ondrejcsák natáral, že sa nič neurobilo a vy ste to nekriticky strávili.  Blackhawk? Spartan? Ručné zbrane? Stámiliónové projekty, to je akože nič? A vy ste poslušne pritakávali. Nechcem sa Vás dotknúť, ale ak nechcete klamať čitateľov a nemáte politické predsudky, načítajte si najskôr veci, lebo potom Vás každý opije, okrem Smeru a SNS samozrejme, lebo voči nim už budete asi kritický už z povolania. Ten rozhovor nie je vedený úplne objektívne, je to vlastne Vami a Ondrejcsákom naplánovaný útok , neviem či si to uvedomujete.

Celý rozhovor si môžete pozrieť TU.

Markovič a Leško zatĺkajú laškovanie s Ficom, Kramár manželkine šafárenie

11.04.2017

Niektoré známe osobnosti vodu kážu a víno pijú. Inak sa nedá nazvať situácia, keď sa niekto hrá na verejnosti za bojovníka proti politikom a vláde, no na druhej strane je sám s nimi do určitej viac »

Václav Mika začal kampaň za verejné prostriedky

04.04.2017

OTO je pravdepodobne najobľúbenejšia a jedna z najuznávanejších ankiet na televíznych obrazovkách. Keďže sa tam jedná o oceňovanie rôznych tvárí z verejnoprávnych a komerčných televízii, viac »

Prezident Kiska by si mohol otvoriť leteckú spoločnosť

30.03.2017

Kiskove výstrelky si tí múdrejší z tejto spoločnosti všimli už dávnejšie. Jeho pôsobenie v úrade prezidenta je nemorálne a v mnohých prípadoch aj neľudské. Pri pohľade na jeho štýl viac »

kldr, severna korea, korea, vlajka kldr

V KĽDR zadržali ďalšieho Američana

23.04.2017 11:38

Počet Američanov zadržiavaných v izolovanej komunistickej krajine sa tak zvýšil na troch.

Theresa May

Mayovej strana sa pred voľbami teší výraznej podpore

23.04.2017 10:53

Až 50 percent oslovených oprávnených voličov vyjadrilo v najnovšom prieskume verejnej mienky podporu konzervatívcom britskej premiérky Theresy Mayovej.

erdogan

CDU vyzýva na ukončenie prístupových rokovaní s Tureckom

23.04.2017 10:30

Dvaja poprední nemeckí konzervatívni politici vyzvali na ukončenie rozhovorov o členstve Turecka v Európskej únii.

Euro, peniaze, bankovky

Znížte svoj obchodný prebytok, vyzývajú Američania Nemcov

23.04.2017 10:15

Americký minister financií Steven Mnuchin vyzval Nemecko k zníženiu jeho obchodného prebytku.

matuskonecny

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 25203x
Priemerná čítanosť článkov: 1939x

Autor blogu

Kategórie